CITY RUNNERS TRNAVA

Komunita ľudí, ktorí milujú beh a chcú sa ho naučiť robiť systematickejšie, zdravšie, lepšie.

ČO ZÍSKAŠ AK SA STANES ČLENOM CITY RUNNERS TRNAVA

ONLINE

Tréningy budú vždy tvorené online a tu chceme zdôrazniť, že je potrebné byť registrovaný a prídu na tvoj mail. Každý tréning bude mať štruktúru viacerých variant podľa náročnosti. Byť súčasťou našej komunity znamená veľa výhod. Ak tréning v skupine v stanovený čas nestihneš nemusíš zúfať a môžeš si ho odtrénovať v deň kedy ti to vyhovuje.

Chceme ale zdôrazniť, že sa nejedná o individuálny tréningový plán na mieru. V prípade záujmu o individuálny tréningový program nás nevýhaj kontaktovať v správe.

EDUKÁCIA

Ak máte záujem beh pochopiť či už viac po fyzickej stránke alebo vedomostnej bude možnosť sa zúčastniť našich pripravovaných eventov. V rámci členstva v našej komunite budete mať prístup k základnej verzii Blogov na rôzne témy ZDARMA. Rozšírená VIP verzia či už blogov, vlogov alebo vyšších zliav na dolu spomínané eventy sa vzťahuje pre tých, ktorí majú s nami individuálnu spoluprácu a teda aj vyššie výhody.

 • blogy na rôzne témy (zdarma)
 • online tréningy na doma
 • bežecké kurzy
 • bežecké campy
 • prednášky (online / offline)
 • workshopy
CHALLENGE

My sa riadime pravidlom, že ak challenge tak taká, ktorá nebude pre telo „deštrukčná“ ale práve naopak motivujúca a zdraviu prospešnejšia.

VÝHODY

Rôzne zľavy na vopred pripravované eventy o ktorých vás budeme informovať vždy vopred.

Neváhaj a staň sa súčasťou novovznikajúcej komunity a rozbehaj Trnavu ešte viac spoločne s nami! Zaregistruj sa a poď toho!

KOMUNITA

Sme skupina ľudí, ktorí majú spoločnú záľubu beh. Tréning v skupine chutí lepšie a chcem vytvoriť zázemie pre každého bežca ako začiatočníka tak pre pokročilého aby sme jeden druhého posúvali a motivovali vpred. Nie je to len o tom kto aké časy behá ale hlavne o tom pochopiť aký je beh krásny šport keď sa vie ako nato.

PRE VŠETKÝCH

Nezáleží na tom akú máš výkonnosť, City Runners Trnava je komunita určená pre každého bez nároku na úroveň tvojej fyzickej zdatnosti, či už si rekreačný alebo pokročilejší bežec. Tréningy budú prispôsobené pre každého, bez obmedzenia veku a kondície.

1X TÝŽDENNE VYPRACOVANÝ TRÉNING

Tréningy tvorené od vysokoškolsky vzdelaných trénerov prispôsobené pre každého.

 • 1x do týždňa vypracovaný tréning vo viacerých úrovniach podľa výkonnosti na bežeckej dráhe. Tréning bude pripravený tak, že i v našej neprítomnosti ho pochopí každí aby ste si mohli z chuti zabehať i keď tam nebudeme.
 • Budeme tiež organizovať spoločné výbehy do prírody o ktorých vás budeme vždy vopred informovať v skupine či v maily.
SILOVÝ TRÉNING 

My považujeme silový tréning za veľmi dôležitú zložku či už z hľadiska zlepšenia výkonnosti, prevencie voči zraneniam čo potvrdzujú aj relevantné štúdie, na základe ktorých sa snažíme riadiť v každom ohľade.  V tomto smere plánujeme organizovať spoločné skupinové tréningy v rámci silovej prípravy o ktorých vás budeme priebežne informovať. Ak si časovo vyťažený a chceš individuálny prístup neváhaj nás kontaktovať a dohodneme spoluprácu. Ak potrebuješ cvičiť buď skoro ráno alebo flexibilne cez deň či večer  pozri si kalendár v gyme Different Athletics Trnava, ktorého sme tiež súčasťou aj my a  tréningy tam môžeme odporúčať!

https://www.differentathletics.sk/domov

MÔŽEME TI POMÔCŤ AJ INDIVIDUÁLNE

Chceme ťa ešte oboznámiť a zdôrazniť, že pri systematickom zlepšeni v rámci bežeckej kondície, techniky behu a podobne je dôležitý individuálny prístup a teda na každého v rámci zlepšenia funguje niečo iné. Naše tréningy ti pomôžu v určitom zlepšení no ak máš záujem sa zlepšiť a priblížiť k tvojim cieľom systematickejšie, efektívnejšie a na individuálnej báze tak nás neváhaj kontaktovať a dohodneme podmienky spolupráce.

POMÁHAME TÝM ČO TO POTREBUJÚ

Cieľom našej komunity je tiež podporovať dobrú vec. Na každom tréningu bude prebiehať zbierka v zmysle dobrovoľného príspevku na charitatívne účely, kde zverejníme komu peniažky budú smerovať a o všetkom budeme informovať.

Zbierka pre Luka. prečítaj si jeho životný príbeh a zapoj sa aj ty.

https://pomoztelukovi.sk/

Zanechaj nám kontakt. Vyplň jednoduchý formulár.  * Povinné polia

  Sledovať ma môžeš aj tu:
  Instagram
  LinkedIn