Aké eventy organizujeme?

Vítame ťa v sekcii PK COACH EVENTY, kde ti ponúkame možnosť
s nami spolupracovať v rôznych formách

Workshopy pre firmy
a komunity

Máte záujem pre vás, vašu komunitu či firmu kde pracujete zorganizovať športové dni alebo workshop? Chcete aby sa dozvedeli prečo je tak dôležitý pohyb, spánok a strava či prípadne niečo iné?  Aby sa naučili viac o tom ako funguje telo z pohľadu tréningu, zdravia? Neváhajte nás osloviť, vyplnte formulár nižšie a pripravíme pre vás a vašu firmu nezabudnuteľný deň plný pohybu, zdravia, vzdelávania a hlavne dobrej nálady.

Bežecké kurzy

Či už ste začiatočník alebo pokročilý bežec, naše bežecké kurzy sú ideálne pre každého! Každý kurz je rozdelený podľa bežeckej úrovne účastníkov a na základe toho je prispôsobený aj náročnosť a celkový program kurzu.

Rozdelenie kurzov:

  • BASIC – Level 1:  kurz určený pre úplných začiatočníkov, ktorí sa chcú naučiť základy o behu
  • BASIC – Level 2:  kurz určený pre mierne pokročilých bežcov, ktorí sa behu venujú ale len občas
  • MEDIUM: kurz určený pre pokročilých bežcov, ktorí sa behu venujú pravidelne ale chcú sa zlepšiť v ekonomike behu či vo výkone
  • PROFI: kurz určený pre pokročilých bežcov, ktorí majú primárne výkonnostné ciele a cítia, že stagnujú a chcú sa zlepšiť v efektivite tréningu

Nové termíny našich bežeckých kurzov budeme uverejňovať čoskoro!

Bežecké kempy

Nezáleží na tom, či ste začiatočník alebo pokročilý bežec,
na našich kempoch vám všetko prispôsobíme. Rozdelenie účastníkov podľa úrovní, ktoré nájdete v sekcii Bežecké kempy a na základe toho prispôsobený program a náročnosť. Pridaj sa a zaži dni plné pohybu, vzdelávania, oddychu v nádhernej lokalite v srdci Veľkej Fatry.

Najbližšie bežecké kempy:

Prednášky

Doposiaľ sme organizovali prednášky na rôzne témy:  Ako trénovať, efektívnejšie, lepšie, zdravšie, rôzné témy z pohľadu tréningu, zdravia, regenerácie. Či už ste rekreačný alebo výkonnostný športovec, alebo ste človek, ktorý s tréningom ešte len začína, tak z našich prednášok si určite niečo odnesiete. Pokúsime sa vám v zaujímavých témach priblížiť rôzne najnovšie trendy a metódy v tréningu z pohľadu vedy, ktoré vám pomôžu pochopiť alebo zlepšiť ako funguje telo, ako trénovať či aké návyky si v živote vytvoriť.

Aktúalne pripravujeme prednášky, kde si môžete pozrieť bližšie info o témach priamo v tejto sekcii.

Benefičné akcie
na pomoc druhým

Robíme čo milujeme a snažíme sa pomáhať aj tým čo to naozaj potrebujú. Doposiaľ sa nám podarilo zorganizovať viacero benefičných eventov, kde sme realizovali dobrovoľnú zbierku a výťažok sme v plnej výške darovali detičkám, ktorým to veľmi pomôže. V tomto smere určite chceme pokračovať ďalej a spolu s našimi komunitami pomáhať.

Sleduj nás, čoskoro uverejníme nový dátum ďalšej benefičnej akcie, ktorú pripravujeme!