Naše komunity

Sme zakladateľmi dvoch komunít, pre viac info o danej komunite, klikni na foto.

STG - Spartan Training Group - Trnava

Kedy naša komunita trénuje?

Každý utorok v Different Athletics Gym v čase o 18:15
a každý štvrtok v areáli Slávia v čase o 17:30.

Časy a miesta tréningov sa môžu výnimočne meniť,
o tom ale vždy dopredu informujeme.

Neváhaj a pridaj s k nám, najnovšie info nájdete vždy
na facebookovej stránke našej komunity.

STG Trnava, je komunita na ktorú sme nesmierne hrdí, pretože odkedy sme ju vytvorili tak neskutočne napreduje. Je to viac ako len tím na preteky Spartan, sme primárne skupina ľudí, ktorí sa vzájomne podporujú a ženú vpred. Pridať sa k nám môže každý, či už ste začiatočník alebo pokročilý, takisto aj ak ste žiadneho Spartana nebežali alebo ich máte odbehnutých veľa, tak u nás si miesto určite nájdete.

Naša skupina nie je len o umiestňovaní a výkonoch, je to hlavne o tom, spoločne trénovať, tešiť sa z úspechov každého jedného z nás a tým máme na mysli úspech v zmysle: Prekonať samého seba a zdravý prísť či už do cieľa alebo sa proste len tak zlepšovať na našich tréningoch. Neni nutnosťou sa pravidelne zúčastňovať na pretekoch.

Sme komunita, ktorá sa navzájom podporuje, inšpiruje a motivuje.100%
100%

Spájame ľudí s rôznymi zručnosťami a skúsenosťami, ktorí majú jeden spoločný cieľ: Prekonávať samého seba a dosahovať svoj maximálny potenciál.

Každý tréning s nami je niečim špecifický a prispôsobený pre každého bez ohľadu na úroveň výkonnosti. Pod vedením kondičného trénera sa stretávame pravidelne každý týždeň na tréningoch silových ale aj bežeckých.V našich tréningoch si nájde miesto aj atlét, ktorý má jednoznačný cieľ a to umiestňovať sa na vysokých priečkach na pretekoch. Zlepšujeme vytrvalosť, silu, obratnosť a mentálnu odolnosť, aby ste boli pripravení na všetko,čo vám tento náročný závod môže priniesť.

City Runners Trnava

Sme skupina ľudí, ktorí majú spoločnú záľubu, ktorou je beh. Tréning v skupine chutí lepšie a cieľom našej komunity, je tvoriť zázemie pre každého bežca ako začiatočníkov tak pre pokročiléjších a vzájomne sme jeden druhého posúvali a motivovali vpred. Nie je to len o tom, kto behá aké časy ale hlavne o tom pochopiť aký je beh krásny šport keď sa vie ako nato a keď sa vzájomne podporujeme.

PRE VŠETKÝCH
Nezáleží na tom akú máš výkonnosť, City Runners Trnava je komunita určená pre každého bez nároku na úroveň tvojej fyzickej zdatnosti. Tréningy sú prispôsobené pre každého, bez obmedzenia veku a kondície.

NAŠE TRÉNINGY

Utorok 18:15 silový tréning gym – Different Athletics Trnava

Štvrtok 17:30 bežecký tréning – Slávia Trnava

  • systematicky tvorené tréningy, vhodné pre každého od vysokoškolsky vzdelaných trénerov
  • tréning pripravený tak, že i v našej neprítomnosti
    ho pochopí každý
  • organizujeme spoločné výbehy do prírody o ktorých vždy
    vopred informujeme v našej FB skupine či v maily.

Prečo si vybrať práve nás?

ONLINE

Potrebné je vyplniť formulár nižšie a vždy na začiatku týždňa posielame na tvoj mail rozpis našich tréningov. Tréningy sú vždy prispôsobné. Každý tréning má štruktúru viacerých variant podľa náročnosti. Byť súčasťou našej komunity znamená veľa výhod. Ak tréning v skupine v stanovený čas nestihneš nemusíš zúfať a môžeš si ho odtrénovať v deň kedy ti to vyhovuje.

Chceme ale zdôrazniť, že sa nejedná o individuálny tréningový plán na mieru. V prípade záujmu o individuálny tréningový program nás neváhaj kontaktovať v správe.

EDUKÁCIA

Ak máte záujem beh pochopiť či už viac po fyzickej stránke alebo vedomostnej bude možnosť sa zúčastniť na našich pripravovaných eventov. V rámci členstva v našej komunite budete mať zvýhodnené možnosti. Rozšírená VIP verzia či už blogov, vlogov alebo vyšších zliav na naše eventy sa vzťahuje výhradne len pre tých, ktorí majú s nami individuálnu spoluprácu a teda aj väčšie výhody.

Naša ponuka služieb výhradne v individuálnej forme spolupráce nájdeš na našej stránke v sekcii:

https://www.pkcoach.sk/ako-zacat

SILOVÝ TRÉNING

Silový tréning považujeme za veľmi dôležitú zložku či už z hľadiska zlepšenia výkonnosti, prevencie voči zraneniam čo potvrdzujú aj relevantné štúdie, na základe ktorých sa snažíme riadiť v každom ohľade.  V tomto smere organizujeme spoločné skupinové tréningy v rámci silovej prípravy, každý Utorok 18:15 v gyme Different Athletics Trnava. Ak si časovo vyťažený a chceš individuálny prístup neváhaj nás kontaktovať a dohodneme spoluprácu aj v online smere.

https://www.differentathletics.sk/domov

MÔŽEME TI POMÔCŤ AJ INDIVIDUÁLNE

Chceme len dôrazniť, že pri systematickom zlepšeni v rámci bežeckej stránke alebo tej silovej, techniky behu a podobne je dôležitý individuálny prístup, keďže na každého v rámci zlepšenia funguje niečo iné. Naše skupinové tréningy ti pomôžu v určitom zlepšení, no ak máš záujem sa zlepšiť komplexne a priblížiť k tvojim cieľom systematickejšie, efektívnejšie a na individuálnej báze tak nás neváhaj kontaktovať a dohodneme podmienky spolupráce.

POMÁHAME TÝM ČO TO POTREBUJÚ

Veľkým cieľom našej komunity je podporovať tým čo milujeme – behom dobrú vec. Doposiaľ sme organizovali viacero benefičných akcií, kde výťažok smeroval ľuďom, ktorý potrebovali pomoc a v tomto pokračujeme aj naďalej.  Pomohli sme veľakrát a to napr:

Esterke – dievčaťko s postihnutím

Lukovi – chlapček so zdravotným znevýhodnením

Charitatívna zbierka pre choré detičky – zbierka aktuálne stále prebieha: https://timodvahy.sk/zbierky/spolu-s-odvahou/

Neváhaj a staň sa súčasťou našej komunity. Nutnosťou na našich tréningoch, je dobrá nálada, vzájomná podpora a chuť sa zlepšovať a my sa na teba už teraz tešíme!  Zaregistruj sa a poď toho!

Zanechaj nám kontakt. Vyplň jednoduchý formulár.    * Povinné polia