Kto sme?

Sme vysokoškolsky vzdelaní kondiční tréneri, kde je naša “Alma máter” fakulta telesnej výchovy a športu v Bratislave, ktorú sme obaja úspešne vyštudovali.

Čo je našim cieľom?100%
100%

Našim cieľom je systematicky, zdravo a efektívne trénersky posúvať fyzické limity ľudí s čím máme dlhoročnú prax viac ako 8 rokov v rámci trénerského vedenia. Skúsenosti máme nielen s rekreačnými športovcami, ale tiež s tými výkonnostnými ale aj vrcholovými.

Aká je naša metodika?100%
100%

Naša trénerská metodika spočíva primárne z dlhoročných skúseností, kde sme doposiaľ pripravovali viacero rekreačných, výkonnostných ale aj vrcholových športovcov. Snažíme sa primárne riadiť tréningovými prostriedkami, ktoré sú overené na základe vedeckých faktov v našej profesii, ktoré sledujeme a takisto z veľkého množstva odbornej literatúry či rôznych kurzov a ďalších vzdelávacích prvkov, ktoré sme doteraz či už počas štúdia alebo po ňom absolvovali.

Kde pôsobíme?100%
100%

Aktívne pôsobíme ako tréneri v Different Athletics Trnava, kde spolu s trénerským tímom sme tiež súčasťou rôznych trénerských projektov. Aktuálne sme súčasťou projektu “Trnava v pohybe”, kde chodíme vyučovať deti na základných školách po celej Trnave a prinášame im nové metodiky do telesnej výchovy spolu s našim trénerským tímom.

Máme za sebou množstvo eventov ktoré sme organizovali
a to napríklad:

Dni pohybu, zdravia, spartan eventy pre komunity a firmy

Bežecké kempy, viac ako 25 pod našim vedením

Prednášky s návštevnosťou viac ako 100 ľudí

Benefičné – charitatívne eventy na pomoc druhým

Prednášanie pre školy, firmy, komunity

Kondičná trénerka
& športovkyňa

Bc. Daniela Krajčovičová

Kondičná trénerka 4.kvalifikačného stupňa. Som úspešná absolventka bakalárskeho štúdia v obore kondičné trénerstvo
na Fakulte telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského v Bratislave
a stredoškolské vzdelanie mám vyštudované športové gymnázium Jozefa Herdu. Vďaka mojim skúsenostiam zo športu aplikujem svoju prax do vzdelávania, ako aj kondičnej či športovej prípravy športovcov alebo milovníkov športu.

Aktívne v praxi trénujem ľudí s rôznymi cieľmi. Pomáham ľudom s redukciou telesnej hmotnosti, naberanie svalovej hmoty či budovanie kondície. Okrem individuálnej formy prípravy tiež pôsobím aj vo forme online coachingu, kde ľudí pripravujem komplexne po bežeckej – silovej stránke. Moje zameranie je tiež tvorba jedálničkov či stravovacích programov na mieru.

Kondičný tréner
& športovec

Mgr. Patrik Krajčovič

Mám za sebou mnohé trénerské skúsenosti s vrcholovými, výkonnostnými či rekreačnými športovcami. Zastrešujem tréningovú prípravu v rámci online coachingu, kde trénujem ľudí z rôznych kútov Slovenska či Európy. Aktívne vediem tréningovú prípravu individuálne s mojimi zverencami či skupinové tréningy s našimi komunitami.

Okrem individuálnej formy trénovania, kde pôsobím aktívne ako tréner v gyme Different Athletics Trnava, tiež fungujem aj vo forme online coachingu, kde tvorím tréningové plány, bežecké a silové programy podľa cieľov a časových možností klientov. Som zakladateľom tréningovej skupiny Spartan Training Group Trnava a tiež bežeckej komunity City Runners Trnava.  Spolupracujem tiež na projekte „Trnava v pohybe“ kde zastrešujeme tréningový proces deťom na školách.

Chceš trénovať s nami? Nechaj nám tvoj kontakt

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
Fill out this field
Chcem trénovať s: *
Select an option
Mám záujem o: *
Select an option
Fill out this field
Súhlas so spracovaním osobných údajov. *
You need to agree with the terms to proceed
Súhlas so spracovaním osobných údajov - Marketing. *
You need to agree with the terms to proceed