Patrik Krajčovič - Tréner

Kondičný tréner

Ahoj, moje meno je Patrik Krajčovič. Som kondičným trénerom 5. stupňa a v roku 2020 som ukončil vysokoškolské vzdelanie na fakulte telesnej výchovy a športu v Bratislave v obore kondičné trénerstvo. Súčasne som aktívne trénerom v gyme Different Athletics Trnava.
Podarilo sa mi dosiahnuť viacero študijných úspechov ako napríklad ukončenie štúdia s červeným diplomom, získal som cenu rektora za diplomovú prácu, vyhral som vysokoškolské odborné kolo zo svojou diplomovou prácou a tiež som dostal vyznamenania za vzorné reprezentovanie školy. Absolvoval som doteraz okrem štúdia rôzne kurzy, semináre v oblasti zvyšovania trénerskej kvality.
Mojim trénerským mentorom a vzorom je prof. Eugen Laczo s ktorým spolupracujem doteraz po trénerskej stránke a tiež aj po tej športovej, kde je mojím bežeckým trénerom a vďačím mu zaveľa, úžasný človek a trénerská osobnosť. Mám za sebou mnohé trénerské skúsenosti s vrcholovými športovcami, výkonnostnými či rekreačnými športovcami. S mojimi zverencami sa mi podarilo dosiahnuť mnohé športové či životné úspechy. Okrem individuálnej formy trénovania tiež fungujem aj vo forme online coachingu, kde vediem tréningový program s ľuďmi z rôznych kútov Slovenska a už aj Európy. Taktiež pripravujem ľudí na Spartan Race preteky, kde im zastrešujem kompletnú bežecko-silovú prípravu.
Po trénerskej stránke som mal a mám skúsenosti nielen s rekreačnými športovcami ale tiež aj s tými výkonnostnými a vrcholovými. Spolupracoval som so Slovenskou tenisovou jednotkou a pripravujem komplexne rôzne tipy športovcov, ako po bežeckej stránke, takisto aj po tej silovej. 
Mám za sebou dlhoročné skúsenosti v praxi s trénovaním ľudí ako osobnou formou tak vo forme online coachingu. Aktívne tvoríme rôzne eventy ako bežecké kempy, prednášky, charitatívne akcie a iné. V minulosti som viedol viaceré bežecké kurzy, ktoré boli vypredané, organizoval som prednášky o behu kde prišlo viac ako 100 ľudí, taktiež bežecké campy, ktorých sme doposiaľ zorganizovali viac ako 25.
V rámci môjho trénerského zamerania tiež  pripravujem ľudí na prekážkové preteky (napr. Spartan), kde im zastrešujem komplexnú bežecko-silovú prípravu. Mojim cieľom je naučiť ľudí pochopiť, že samotný tréning je krásny proces, keď sa vie ako nato a keď je v ňom systém.

Moje doterajšie spolupráce

Vrcholoví športovci
Výkonnostní športovci
Rekreační športovci
Rýchle odkazy:
Sledovať ma môžeš aj tu:
Instagram
LinkedIn

Ešte stále je čas na zmenu. Sleduj ako sa darí tým, ktorí neváhali a začali meniť svoj život s nami. Podelíme sa aj so zážitkami, ktoré priniesla príprava vrcholových športovcov.