Partneri

Vďaka partnerom PK Coach môžeš získať skvelé zľavy na svoj nákup.

Belda Sport

Www: https://www.belda.sk/

ZĽAVOVÝ KÓD 15%:  “patrik15” na nezľavnené produkty

ZĽAVOVÝ KÓD 5% “patrik5” na zľavnené produkty

Popis partnera:

Spolupráca, ktorá sa zakladá primárne na tom, že okrem širokej škály produktov na šport ktoré majú, disponúju vysokým odborným prístupom čo sa týka poradenstva personálu a tiež veľké vybavenie čo sa týka DIAGNOSTIKY CHODIDLA s následným odporúčaním, ktorá obuv je pre teba tá správna. Odporúčam tento obchod, ktorý sídli v Nitre navštíviť a spraviť si DIAGNOSTIKU chodidla, ako zaťažuješ chodidlo s prípadnou korekciou špeciálnymi vložkami ktoré ponúkajú. Odporúčame vyskúšať.

Go Create Performance

https://www.go-create.sk/

Popis partnera:

Spiroergometrické vyšetrenie považujeme ako tréneri za nesmierne dôležitú časť v rámci nastavenia správneho tréningového procesu. Je to hlavne z toho dôvodu, že pri absolvovaní tohto vyšetrenia dokážeme dostať smerodajné údaje v rámci práce srdcovo cievneho systému, okrem zistenia prahových hodnôt sa pri tomto vyšetrení zistia a určia zóny srdcovej frekvencie a veľa ďalších dôležitých informácií.  Práve s GCP máme dlhoročné skúsenosti s našimi zverencami, ktorí ho absolvujú a tiež aj my po športovej stránke. Čo sa týka KVALITY, VYBAVENIA, PRÍSTUPU a hlavne ODBORNOSTI sú za nás jednoznačným riešením a preto ich maximálne odporúčam.

Strong Power

Zľavový kód: pkcoach10

Www: https://strongpower.sk/

Popis partnera:

S krémom Strongpower mám dlhodobé skúsenosti a jeho účinky hovoria za všetko. Nie nadarmo má prezývku „diamand v tube“. Je to skvelý pomocník pri problémoch svalovo – šlachového aparátu ale aj z pohľadu prevencie či skvalitnenia regeneračných procesov. Je vhodný ako pre športovcov ale aj pre ľudí, ktorí majú rôzne problémy alebo len chcú skvalitniť regeneráciu. Odporúčam vyskúšať!

Gams

Zľavový kód: pkcoach10

Www: https://www.gams-shop.com/

Popis partnera:

Spoluprácu s Gams sme odštartovali v roku 2019 kedy sme mali možnosť vyskúšať ich tyčinky a odvtedy si ma získali ako chuťou tak hlavne zložením čo považujem za kľúčové v rámci produktu. Odvtedy svoje portfólio komplexne rozšírili a nielen tyčinky ale disponujú širokým sortimentom ďalších produktov. Veľmi sa nám páči, ako sa snažia neustále inovovať ich produkty a aj preto s nimi dlhodobo a radi spolupracujeme. 

Edgar.sport nutrition

Zľavový kód: pkcoach10
WWW: www.edgarpower.sk

Popis partnera:

Prečo práve Edgar?

Edgarpower je firma, ktorá ponúka produkty využiteľné pre každého športovo aktívneho človeka. Či už si začiatočník alebo pokročilý športovec, tak suplementácia je dôležitou zložkou vo výkone a netreba nato zabúdať. Platí pravidlo, čo od teľa vyžaduješ počas výkonu, to mu treba aj patrične vrátiť alebo dať či už pred, počas alebo po výkone  v podobne efektívne využitelnej energie a práve na toto je firma Edgar ako stvorená. Ponúkajú široký sortiment, ktorý odporúčam pozrieť.

V roku 2018 som mal možnosť poprvý krát vyskúšať produkty od firmy Edgar. Ich vlajková loď, je Ikonický Edgar Powerdrink no odvtedy sa u nich vyvinulo viacero nutrične bohatých produktov, ktoré som mal možnosť vyskúšať a ktoré používam doteraz.

Powerdrink+ je energetický nápoj vo forme prášku, ktorý sa skladá zo zmesi 4 sacharidov.

Jednoduché cukry poskytujú okamžitú energiu pre organizmus. Zložené sacharidy (napr. palatinóza, maltodextrín) postupne uvoľňujú energiu, a sú teda stabilným zásobným zdrojom energie.

Odvtedy si prešiel vývojom a na základe dlhodobých skúsenosti ho môžem odporúčať pre športovo aktívnych ľudí, ktorým záleží na kvalitnom zdroji energie pri výkone. Takisto disponujú širokou škálou produktov, od magnézii, gélov, tyčiniek a veľa ďalšieho.

V prípade záujmu nezabudni využiť kód so zľavou 10% na všetky produkty:
KÓD 10%: pkcoach10

Určite odporúčame vyskúšať!

 

NOSITEĽNÁ ELEKTRONIKA

Www: https://nositelnaelektronika.sk

Popis partnera:

Nositeľná elektronika  je firma ktorá ponúka veľmi široký záber sporttesterov, smart hodiniek a iného príslušenstva. Odporúčame navštíviť ich web kde ich hlavnou pridanou hodnotou sú vlogy ktoré natáčajú k jednotlivým hodinkám a teda je to skvelá forma informačne pridanej hodnoty pri kúpe hodiniek.

Zľavový kód: pkcoach4

Sledovať ma môžeš aj tu:
Instagram
LinkedIn