[smartslider3 slider=“2″]
[smartslider3 slider=“3″]

Buduj svoje ciele s PK COACH, efektívne a zdravo.

Začni ešte dnes a trénuj. Našou prioritou je profesionálny prístup, individualizácia tréningového procesu podľa vopred stanovených cieľov. Aktívne vedieme aj skupinové tréningy, bežecké / Spartan tréning a iné. Je na tebe, či sa chceš zamerať na rozvoj bežeckej výkonnosti, zlepšiť techniku behu alebo je tvojim cieľom rozvoj silových schopností. Ak si však zďaleka, alebo si vyťažený a potrebuješ tréning prispôsobiť na mieru, tak ponúkame aj možnosť online coachingu na ďiaľku.

NAŠE SLUŽBY

ONLINE COACHING

• Celomesačná komplexná príprava
• Prispôsobenie tréningov podľa tvojho času
• Individuálny prístup

Dostaň sa do formy

Dostaň sa do formy s naším tréningom! S individuálnym prístupom a podporou skúsených trénerov dosiahneš svoje fitness ciele rýchlo a efektívne. Nechaj nás pomôcť ti stať sa najlepšou verziou seba samého!

Bežecká príprava

Pripravte sa na beh ako profesionál! Naša bežecká príprava vám pomôže dosiahnuť vaše ciele. S online tréningom a individuálnym plánom sa stanete rýchlejšími a vytrvalejšími. Nechajte nás vám pomôcť prekonať všetky prekážky na ceste k vašej najlepšej výkonnosti!

Diagnostika pohybového aparátu

Diagnostika pohybového aparátu je kľúčová pre prevenciu a liečbu porúch v pohybe. S naším online programom diagnostiky pohybového aparátu môžete získať dôkladné posúdenie vašej pohybovej funkcie bez toho, aby ste museli navštevovať lekára osobne.

Silová príprava

Získajte silovú prípravu na najvyššej úrovni s naším programom. S expertným vedením a individuálnym prístupom dosiahnete svoje silové ciele rýchlo a efektívne. Nechajte nás vám pomôcť posilniť vaše telo a dosiahnuť najlepšie výsledky!

Osobná forma tréningu

Osobná forma tréningu je kľúčom k dosiahnutiu vašich fitness cieľov. S naším online osobným tréningom získate individuálny prístup, ktorý je úplne prispôsobený vašim potrebám, preferenciám a cieľom.

Príprava na SPARTAN

Chystáte sa na Spartan Race? Nechajte nás vás pripraviť na túto výzvu! S naším online tréningom pre Spartan Race budete pripravení na akýkoľvek prekážkový beh. Zlepšte svoju silu, vytrvalosť a obratnosť pod vedením skúsených trénerov. Nechajte nás vás viesť cestou k úspechu na Spartan Race!

Stravovací program

Získať zdravý stravovací program je kľúčom k dosiahnutiu svojich fitness cieľov. S naším online stravovacím programom vám poskytneme individualizované plány, ktoré sú prispôsobené vašim potrebám, preferenciám a cieľom.

Profesionalita

Ku každej spolupráci sa snažíme pristupovať maximálne zodpovedne. Záleží nám na tréningovom rozvoji každého zverenca a poskytovať tú najvyššiu kvalitu. Náš plnohodnotný prístup dostáva rovnako profesionálny športovec ale aj začiatočník.

Skúsenosti

Máme za sebou dlhoročné trénerské skúsenosti s vrcholovými, výkonnostnými či rekreačnými športovcami. Naše trénerské vzdelanie sa snažíme neustále posúvať na vyššiu úroveň.

Individualita

K našim zverencom pristupujeme vysoko individuálne podľa ich potrieb. Každý človek je iný a aj preto je nášou trénerskou filozofiou striktne individualizovať prípravu na každého osobitne.

Kondičný tréner
& športovec

Mgr. Patrik Krajčovič

Mám za sebou mnohé trénerské skúsenosti s vrcholovými, výkonnostnými či rekreačnými športovcami. Zastrešujem tréningovú prípravu, individuálnych či skupinových tréningov a tiež aj vo forme online coachingu na diaľku.


Okrem individuálnej formy trénovania, kde pôsobím aktívne ako tréner v gyme Different Athletics Trnava, tiež fungujem aj vo forme online coachingu, kde tvorím tréningové plány, bežecké a silové programy podľa cieľov a časových možností klientov. Som zakladateľom tréningovej skupiny Spartan Training Group Trnava a tiež bežeckej komunity City Runners Trnava.  Spolupracujem tiež na projekte „Trnava v pohybe“ kde zastrešujeme tréningový proces deťom na školách.

Tréner

Kondičný tréner 5. stupňa.

Športovec

Nadšenec pre prekážkové športy Spartan a iné.

Kondičná trénerka
& športovkyňa

Bc. Daniela Krajčovičová

Kondičná trénerka 4.kvalifikačného stupňa. Som úspešná absolventka bakalárskeho štúdia v obore kondičné trénerstvo na Fakulte telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského v Bratislave a stredoškolské vzdelanie mám vyštudované športové gymnázium Jozefa herdu . Vďaka mojim skúsenostiam zo športu aplikujem svoju prax do vzdelávania, ako aj kondičnej či športovej prípravy športovcov alebo milovníkov športu.

Aktívne v praxi trénujem ľudí s rôznymi cieľmi. Či už pomáham ľudom s redukciou telesnej hmotnosti, naberanie svalovej hmoty či budovanie kondície. Okrem individuálnej formy prípravy tiež pôsobím aj vo forme online coachingu, kde ľudí pripravujem komplexne po bežeckej – silovej stránke. Moje zameranie je tiež tvorba jedálničkov či stravovacích programov na mieru. 

Trénerka

Absolventka vysokoškolského štúdia FTVŠ

Športovkyňa

Milovníčka atletiky.

ŠPECIFICKÉ SLUŽBY

BEŽECKÉ KEMPY

Ak chceš s nami zažiť jedinečnú atmosféru bežeckých kempov, musíš si pohnúť. Termíny sa veľmi rýchlo zapĺňajú.

20-23.6.202470%
70%
25-28.7.202460%
60%
8-11.8.202450%
50%
12-15.9.202420%
20%

PREDNÁŠKY A WORKSHOPY

Podporujú nás:

[elfsight_logo_showcase id=“1″]

Novinky zo sveta PK: